You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

  • 2022-06-01

Całkiem spora grupa ósmoklasistów zdecydowała się w piątkowe popołudnie 20 maja przybyć do  III LO, które otworzyło swoje drzwi, aby przedstawić ofertę edukacyjną na rok 2022/2023.

Po krótkiej części oficjalnej- na którą złożyło się powitanie pani dyrektor, prezentacja scenek przedstawiająca profile przez uczniów naszej szkoły, występy wokalne (polskie i ukraińskie) oraz podsumowujący kahoot (z nagrodami!) - uczniowie rozeszli się na spacer po szkole by “zasięgnąć języka” od starszych kolegów oraz odkrywać co przygotowali dla nich nauczyciele wraz z uczniami.

Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy chemiczne. Wiele róż zostało roztrzaskanych w drobny mak. Ale to nie wszystko. Można było wziąć udział w interaktywnych quizach, odkryć tajemnice kodów QR, zajrzeć do mikroskopu, zobaczyć wiele ciekawych prezentacji i rozerwać się trochę na segmencie sportowym. Jednak najważniejsze były rozmowy z uczniami 3LO. Nasi uczniowie cieszyli się wielkim powodzeniem w roli przewodników po szkole.

Bardzo nam miło, że nasze Drzwi Otwarte cieszyły się takim powodzeniem wśród ósmoklasistów.