You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

  • 2023-04-19

XVII edycja Lirycznych Spotkań z Norwidem odbyła się 18 kwietnia w auli naszego liceum. W rywalizacji konkursowej wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i liceów Konina i powiatu konińskiego oraz  recytatorzy z MDK. Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy maturalnej, Zuzanna Janicka, uzyskała drugą lokatę, pierwsze miejsce zajęła reprezentująca MDK w Koninie Liwia Kasprzak, trzecie Barbara Szkudlarek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie, a wyróżnienie otrzymała Anita Jeryś z LO w Kleczewie.

Młodzi recytatorzy zachwycili publiczność dojrzałą  i często niezwykle oryginalną interpretacją niełatwych utworów C.K.Norwida.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym, i zapraszamy za rok na XVIII Liryczne Spotkania z Norwidem...