You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

  • 2021-04-29

Drodzy Abiturienci 2021!

Dziś zamykacie pewien etap w waszym życiu, a ślad i pamięć o Was zostanie właśnie tutaj, w III Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Koninie.

Mimo trudnej sytuacji epidemicznej, udało Wam się osiągnąć bardzo wysokie wyniki na świadectwach ukończenia szkoły, które dziś odbierzecie.

Jestem z was dumna. Serdecznie Wam gratuluję!

Ale dziękuję Wam nie tylko za sukcesy ale za każdy zwykły dzień spędzony w szkole, każdą lekcję, każdą wycieczkę, każdą chwilę, każdy uśmiech. Zapewniam, że zawsze będziemy Was mile wspominać i czekać na wasze odwiedziny!

Teraz wkroczycie w dorosłe życie. Do tej pory zawsze byli przy Was rodzice, których mogliście zapytać, o radę, poprosić o pomoc w każdej sytuacji lub po prostu przytulić się do mamy i taty.

Pozwólcie więc, że w tym miejscu podziękuję Waszym wspaniałym Rodzicom, którzy przez wszystkie lata szkolne wiedząc, że "najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest (obok miłości oczywiście) wykształcenie" dbali o Was i otaczali was troską i opieką. Szczególne słowa wdzięczności kieruję też do Tych z Państwa, którzy aktywnie włączali się w życie szkoły. Bardzo Państwu dziękuję!

Gorące podziękowania przekazuję również wszystkim Nauczycielom i Pracownikom III LO, a w szczególności Wychowawcom klas maturalnych.

Kochani, życzę Wam:
- byście na zawsze pozostali jedyni i niepowtarzalni,
- byście zawsze osiągali wasze cele, nawet jeśli dziś nie potraficie jeszcze ich określić,
- byście wierzyli we własne możliwości,
- byście nie bali się marzyć,
- by wasze dorosłe życie było wspaniałe!

Dziękuję Wam za piękne kwiaty!

Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!
Bożena Pyzder