You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

  • 2021-04-30

W piątek, 30 kwietnia, w murach III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Koninie pożegnaliśmy kolejny rocznik Absolwentów - rocznik wyjątkowy. Pierwszy, który w 30-letniej historii szkoły prawie połowę nauki w liceum odbył zdalnie oraz który pozbawiony był tradycyjnej Studniówki i równie tradycyjnego uroczystego Absolutorium...

Ze względu na panujące ograniczenia 182 uczniów kończących naukę w 3LO mogło odebrać swoje świadectwa z rąk wychowawców podczas kameralnych klasowych spotkań. Wychowawcy wręczyli 61 świadectw z wyróżnieniem, a tym, którzy podczas trzech lat nauki wyróżnili się szczególnie uzyskując średnią powyżej 5,0 oraz biorąc aktywny udział w konkursach przedmiotowych - dodatkowo nagrody książkowe.

Szczególne wyróżnienia - medale pamiątkowe tzw. "Cypriany" i tytuł "Zasłużony dla III LO w Koninie" - otrzymali Szymon Torczyński i Ksawery Wojciechowski, którzy ukończyli szkołę z najwyższymi wynikami.

Nie zabrakło również miłej niespodzianki - każdy absolwent klasy trzeciej otrzymał kubek z logo szkoły jako pożegnalny prezent od uczniów klas drugich.

Wszystkim Abiturientom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie na maturze!