You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

• 2023-05-15

Zakończyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w koszykówce 3x3. Niestety „Zimna Zośka„ nie pozwoliła na grę na boisku SP 8 i zawody przeniesiono do KDK w Koninie. Rywalizacja przebiegała w 2 grupach chłopców i 2 dziewcząt. Zarówno Panie jak i Panowie wygrali swoje grupy i awansowali do ścisłego finału.

IIO - ZS Turek 13:7

W finale dziewcząt III LO pokonało Zagórów 9:5 ale niestety przegrało mecz o I miejsce z II LO Konin 17:7 . Natomiast chłopcy pokonali II LO 11:8 i w walce o 1 miejsce ulegli ZSE Słupca 6:16.

W klasyfikacji końcowej nasze zespoły zajęły II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w koszykówce 3x3. Obie drużyny uzyskały awans do Mistrzostw Wielkopolski w Nowym Tomyślu.

Gratulacje dla naszych utalentowanych sportowców!