Loading...
Dobiegły końca Mistrzostwa Miasta Konina w drużynowym
badmintonie dziewcząt i chłopców.
Nasze wspaniałe zespoły dały z siebie wszystko, rozgrywając
bardzo emocjonujące spotkania.
Dziewczyny zajęły 3 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali
się tuż za podium.
Gratulujemy!