Loading...
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
3x3 – co to były za emocje!
Za nami dzień pełen walki,
potu! Na parkiecie zmierzyło się aż 10 drużyn żeńskich i 15 drużyn męskich –
konkurencja była tak mocna, że nawet ławki rezerwowych czuły presję.
Nasze dziewczyny walczyły
dzielnie do samego końca i ostatecznie zajęły 9. miejsce.!
Nasi chłopcy pokazali kawał
solidnej koszykówki i wywalczyli 5. miejsce.
Ogromne podziękowania dla Was
wszystkich za godne reprezentowanie naszej szkoły! Jesteśmy z Was dumni – za
walkę, zaangażowanie i ducha drużyny.