Loading...
Wykład ANS w Koninie: Ważne
tematy pod lupą naszych uczniów! Dziś uczniowie klas 3G oraz 3H wzięli udział w
wyjątkowym wykładzie zorganizowanym przez Akademię Nauk Stosowanych w Koninie.
Temat spotkania –
„Uzależnienia wśród młodych ludzi i ich konsekwencje społeczne i prawne” –
dotyczył spraw niezwykle ważnych w dzisiejszym świecie.
Serdecznie dziękujemy za dawkę
rzetelnej i praktycznej wiedzy ukazanie społecznych skutków nałogów.
To było niezwykle pouczające i
otwierające oczy spotkanie! #ANSKonin
#Edukacja
#Profilaktyka
#ŚwiadomaMłodzież