You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

  • 2022-11-19

Nasze Liceum zostało Wicemistrzem Konina w Drużynowych Szachach w kategorii Licealiada.

19 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Koninie odbył się turniej szachowy, podczas którego nasi dzielni uczniowie nie przegrali  żadnego ze swoich spotkań  i ostatecznie zajęli II miejsce, co daje nam awans do Finału Wojewódzkiego.

Pokonaliśmy kolejno Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego 3:1, Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych  3:1, jak również    zremisowaliśmy  z faworytem turnieju II Liceum 2:2. Przypomnijmy ze w szeregach II LO występuje Jan Klimkowski, zawodnik konińskiego klubu szachowego UKS Smecz Konin, który na ostatnich Mistrzostwach Europy Juniorów zajął 8 miejsce.

Gratulacje dla Naszych uczniów!